Artykuł

LM: Porażka z Galatasaray SK Stambuł
LM: Porażka z Galatasaray SK Stambuł

 6 lutego o godzinie 18:00 rozpoczęło się spotkanie rewanżowe z Galatasaray SK Stambuł w ramach rozgrywek Ligi Mistrzyń grupy D. Początek meczu nie przebiegał po naszej myśli. Pierwszą partię przegraliśmy 9:25. Jednak już w kolejnych odsłonach nasza gra wyglądała zdecydowanie lepiej i udało nam się nawiązać walkę z rywalem. W trzeciej partii to podopieczne Błażeja Krzyształowicza cieszyły się z wygranej 25:13. Czwarty set był niestety ostatnim rozegranym w Atlas Arenie.

 

Grot Budowlani Łódź vs Galatasaray Stambuł 1:3 (9:25, 18:25, 25:13, 15:25)

Statystyki

 

 

W spotkaniu z Galatasaray SK Stambuł nie wystąpiła Kaja Grobelna. Nasza atakująca ma lekki uraz i musiała w dzisiejszym meczu pauzować. Na parkiecie zabrakło również Agaty Witkowskiej, która po urazie doznanym podczas niedzielnego meczu z KSZO Ostrowcem Świętokrzyskim również zmuszona była do przerwy. Na boisku zastąpiła ją siedemnastoletnia przyjmująca, wychowanka Budowlanych, Justyna Kędziora.

 

 

Zdjęcie: Michał Szymański

Komentarze artykułu

matofor
Powtórki 3 seta chce się oglądać wielokrotnie.Potencjał jest.Powinien się uwolnić w kolejnych meczach.Dzięki za piękną walkę.

Zamieszczone 07.02.18 18:28.

wika
Potencjał co prawda nie gra ale marzy mi się taki, jaki był w Superpucharze.Teraz takiego jakoś nie wyczuwam. Niedzielny rewanż za wtopę z Krakowem pokaże potencjał prawdziwy. Także łódzkie święto siatkówki żeńskiej w środę z okazji ćwierćfinałów PP

Zamieszczone 08.02.18 13:03 w odpowiedzi na matofor.