Artykuł

W niedzielę gramy w Atlas Arenie!
W niedzielę gramy w Atlas Arenie!

Emocje po ostatnim meczu jeszcze nie opadły, a kolejny już w niedzielę. Tym razem w łódzkiej Atlas Arenie w ramach 16. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet zmierzymy się z KSZO Ostrowcem Świętokrzyskim. Początek spotkania o godz. 18.

W środę obie drużyny walczyły o awans do ćwierćfinału Pucharu Polski. Nasze rywalki przegrały na wyjeździe z pierwszoligowym E. Leclerc Radomka Radom 1:3. Z kolei Grot Budowlane Łódź po zaciętym i pełnym emocji spotkaniu pokonały zespół z Muszyny 3:2, tym samym zostając w walce o Puchar Polski.

W poprzedniej kolejce LSK podopieczne Błażeja Krzyształowicza przełamały złą passę i wygrały z POLI Budowlanymi Toruń 3:0, do 19, 23 i 22 punktów. Nagrodę dla najlepszej zawodniczki dostała nasza przyjmująca, Julia Twardowska. Drużyna z Ostrowca Świętokrzyskiego na własnym terenie, pokonała w tie-breaku BKS Bielsko-Białą.

W tabeli LSK Budowlane wróciły na czwarte miejsce (28 pkt), wyprzedzając o dwa punkty siatkarki prowadzone przez Jacka Pasińskiego. Pierwszy jest ŁKS Commercecon Łódź (39 pkt), drugi Chemik Police (39 pkt), a trzeci Developres SkyRes Rzeszów (35 pkt). KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ze zdobyczą 21 pkt, plasuje się na ósmej pozycji.

Jakim wynikiem zakończy się to spotkanie? Zapraszamy wszystkich sympatyków siatkówki do wspólnego kibicowania i wspierania naszego zespołu!

Bilety i karnety można nabywać w biurze klubu w hali Atlas Arena, mieszczącego się na poziomie 0, wejście nr 3, lokal 44 w godz. 9 – 14 od poniedziałku do piątku (telefon 782 997 053) lub godzinę przed spotkaniem w kasie przy wejściu głównym.

Ceny biletów:

Normalny – 20 zł

Ulgowy – 12 zł

Karnet normalny – 160 zł

Karnet ulgowy – 100 zł

 

Emilia Rybińska 

Zdjęcia: Katarzyna Kozłowska

Komentarze artykułu

wika
Od tego meczu w niedzielę zaczyna się tegoroczny (a.d. 2018) maraton Pomiędzy 4 lutego a 7 marca (32 dni) drużyna rozegra 10 spotkań. Na okrągło co 3 dni mecz. 6 u siebie i 4 na wyjeździe z tym, że co najmniej 2 wyjazdowe będą transmitowane (Kraków, Moskwa), a możliwe, że jeszcze z Piłą bo to może być mecz za 6 punktów. Z tego co można było się domyślać z nielicznych wypowiedzi sztabu szczyt formy ma przypaść na ten okres. Wierzę, chociaż w stopniu umiarkowanym. Moim zdaniem ten pierwszy mecz z KSZO będzie miał fundamentalny i mentalny wpływ na całą resztę. Fundamental na Mental.

Zamieszczone 02.02.18 13:44.