Artykuł

Puchar Polski: Znamy termin pierwszego spotkania!
Puchar Polski: Znamy termin pierwszego spotkania!

W siedzibie Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej S.A. odbyło się losowanie rundy wstępnej piątej Pucharu Polski siatkarek. Naszym rywalem będzie zespół z Muszyny. Spotkania rundy piątej zaplanowane są na 31 stycznia. Mecz z udziałem Grot Budowlanych i Polski Cukier Muszynianka Muszyna musiał zostać przełożony, ponieważ w tym samym czasie, w Atlas Arenie PGE Skra Bełchatów zmierzy się z Dynamo Moskwa w ramach Ligi Mistrzów. Pierwszy mecz w ramach Pucharu Polski rozegramy 1 lutego o godzinie 18:00 w łódzkiej Atlas Arenie.

 

Bilety można nabywać w biurze klubu w hali Atlas Arena, mieszczącego się na poziomie 0, wejście nr 3, lokal 44 w godz. 9 – 14 od poniedziałku do piątku (telefon 782 997 053) lub godzinę przed spotkaniem w kasie przy wejściu głównym.

 

Ceny biletów:

Normalny – 20 zł

Ulgowy – 12 zł

 

(Na mecze Pucharu Polski obowiązują karnety.)

 

 

Zdjęcie: LSK

Komentarze artykułu

wika
Puchar pucharem a ja spytam po raz drugi Sz. Redakcję co z Zuzanną? Czytam tu i ówdzie, że wróciła do Bydgoszczy. A oficjalna strona milczy jakby to było bez znaczenia lub sprawa raczej wstydliwa. W zakładce DRUŻYNA/SKŁAD Zuzanna dalej figuruje. A jakże...

Zamieszczone 26.01.18 14:12.

czero
Na stronie LSK w zakładce "Zawodniczki" figuruje jak zawodniczka Pałacu od 17 stycznia 2018.

Zamieszczone 27.01.18 20:34 w odpowiedzi na wika.