Artykuł

Pierwszy mecz w nowym roku!
Pierwszy mecz w nowym roku!

Już w piątek, 5-go stycznia zawodniczki Grot Budowlanych Łódź wrócą na parkiet po przerwie świątecznej. W meczu rozpoczynającym dwunastą kolejkę Ligi Siatkówki Kobiet, zmierzą się z drużyną Legionovia Legionowo. Pojedynek zostanie rozegrany w łódzkiej Atlas Arenie o godzinie 18:00. 

Ostatni mecz w LSK, podopieczne Błażeja Krzyształowicza rozegrały 15-go grudnia w Atlas Arenie, gdzie rywalizowały z KS Pałacem Bydgoszcz. Mecz zakończył się szybkim zwycięstwem naszego zespołu. Przed świętami, we własnej hali podejmowaliśmy jeszcze jeden z najbardziej utytułowanych żeńskich klubów siatkówki - Dynamo Moskwa. Choć Budowlane walczyły jak równy z równym, pierwszy pojedynek w Lidze Mistrzyń zakończył się porażką 0:3.

Obecnie w tabeli Ligi Siatkówki Kobiet zespół Grot Budowlanych Łódź zajmuje czwarte miejsce z 24 punkami (3 porażki). Pierwszy jest ŁKS Commercecon Łódź z kompletem zwycięstw (30pkt). Ze stratą dwóch punktów do lidera, drugi jest Chemik Police, a trzeci Developres SkyRes Rzeszów (26 pkt, 2 porażki). Nasze rywalki, Legionovia Legionowo sklasyfikowane są na przedostatniej pozycji (8 pkt, 9 porażek). 

Zapraszamy wszystkich sympatyków siatkówki do wspólnego kibicowania i wspierania naszego zespołu!

 

 

Bilety i karnety można nabywać w biurze klubu w hali Atlas Arena, mieszczącego się na poziomie 0, wejście nr 3, lokal 44 w godz. 9 – 14 od poniedziałku do piątku (telefon 782 997 053) lub godzinę przed spotkaniem w kasie przy wejściu głównym.

Ceny biletów:

Normalny – 20 zł

Ulgowy – 12 zł

Karnet normalny – 160 zł

Karnet ulgowy – 100 zł

 

Emilia Rybińska 

Zdjęcie Michał Szymański 

Komentarze artykułu

czero
2:3!!! Spóźniony Święty Mikołaj?

Zamieszczone 05.01.18 20:59.