Artykuł

LM: Porażka po walce
LM: Porażka po walce

W pierwszym meczu Ligi Mistrzyń grupy D podejmowaliśmy w Atlas Arenie prawdziwą potęgę rosyjskiej siatkówki, zespół Dynamo Moskwa. Mimo porażki w trzech setach naszym zawodniczkom należą się pochwały. Grot Budowlane Łódź pokazały swój charakter, zaangażowanie i siłę. Ranga rywala nie sparaliżowała podopiecznych Błażeja Krzyształowicza i nasz zespół toczył bój jak równy z równym. W trzecim secie niewiele zabrakło, a mogliśmy otworzyć czwartą partię. Postawa siatkarek Budowlanych ogromnie cieszy i napawa optymizmem przed kolejnymi zmaganiami.

 

 

 

Grot Budowlani Łódź vs Dynamo Moskwa 0:3 (18:25, 20:25, 23:25)

 

Statystyki

 

Kolejny mecz w ramach Ligi Mistrzyń rozegramy na wyjeździe 10 stycznia z VakifBank SK Stambuł – dziewięciokrotnym mistrzem Turcji, trzykrotnym zdobywcą Superpucharu Turcji, trzykrotnym zwycięzcą Ligi Mistrzyń oraz dwukrotnym triumfatorem Klubowych Mistrzostw Świata.

 

 

 

Agnieszka Pruszkowska

Zdjęcie: Michał Szymański

Komentarze artykułu

wika
Mimo przegranej postawa drużyny była zupełnie inna niż np w derbach, nie mówiąc już o meczu z Krakowem. Jeśli tak będą grać można być optymistą na kolejne mecze w lidze krajowej. Swoistym sprawdzianem będzie pierwszy w nowym roku mecz z Legionowem bo chciałem delikatnie przypomnieć, że od czterech bodajże lat wszystkie pierwsze mecze w styczniu Budowlane przegrywały. Takie "posyiwestrowe" przekleństwo. Czas to przełamać w nowym 2018 roku czego serdecznie życzę.

Zamieszczone 23.12.17 22:42.

matofor
To był dobry sprawdzian.Przeciwko mocnej drużynie dobra skuteczność atakujących i przyjęcie.Gdyby tak jeszcze więcej bloków i gry środkiem no i mniej tych błędów.

Zamieszczone 25.12.17 00:19.