Artykuł

Derby nie dla nas
Derby nie dla nas

Wczoraj, w rozegranym awansem meczu z 11. kolejki LSK odbyło się spotkanie derbowe. Dwa łódzkie zespoły stanęły przeciwko sobie w walce o punkty. Niestety nasz zespół nie zdołał pokonać sąsiadek i przegrał spotkanie 0:3. Gratulujemy naszym rywalkom, tego dnia były zdecydowanie lepsze od nas.

Dziękujemy wszystkim Kibicom za stworzenie niesamowitej atmosfery, prawdziwego święta siatkówki w naszym mieście. Szczególne podziękowania należą się naszemu Klubowi Kibica zgromadzonemu wyjątkowo na sektorze H. Dziękujemy, że byliście z nami!

 

 

ŁKS Commercecon Łódź vs Grot Budowlanych Łódź 3:0 (25:12, 25:21, 25:21)

MVP Izabela Kowalińska

 

Statystyki

 

 

Agnieszka Pruszkowska

Zdjęcie: Michał Szymański 

Komentarze artykułu

matofor
U nas przyzwoicie wyglądało jedynie przyjęcie ale mając jeden skuteczny element trudno wygrać mecz.Blok-obrona,rozegranie-zdecydowanie gorsze.Atakujące przeciwniczki miały o wiele więcej piłek ''pod rękę'' i bez bloku.U nas nienadążający blok a więc trudniejsza obrona.Czytelne i wolniejsze ,często niedokładne rozegranie czyli zablokowany lub nieskuteczny atak.Kryzys-oby jak najprędzej minął.

Zamieszczone 08.12.17 17:53.

wika
Masz rację. Także miałem wrażenie, że to nie Budowlane przegrywają z ŁKS-em a właściwie Pavla z Lucie. Nie rozumiem, dlaczego Ewelina weszła na boisko tylko raz na zagrywkę.

Zamieszczone 08.12.17 22:44 w odpowiedzi na matofor.

matofor
W statystykach rozgrywających Pavla dopiero na 15 miejscu a Ewelina na 2. B.mało gra więc 2 miejsce nie oddaje stanu rzeczywistego.

Zamieszczone 10.12.17 11:07 w odpowiedzi na wika.