Artykuł

Pewne zwycięstwo z pilankami
Pewne zwycięstwo z pilankami

W niedzielne popołudnie w ramach 8. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet podejmowaliśmy we własnej hali zespół z Piły. Podopieczne Jacka Pasińskiego zostały zdominowane przez nasz zespół. Spotkanie zakończyło się w trzech pewnie wygranych przez naszą drużynę setach. Statuetka MVP trafiła do naszej atakującej, Kai Grobelnej. Jest to już trzecie indywidualne wyróżnienie dla naszej zawodniczki.

Poza sportowymi atrakcjami na widzów czekało wiele niespodzianek. Na trybunach pojawił się Mikołaj, który rozdawał słodkie prezenty. Nasi najmłodsi fani mogli spędzić czas w Małym Klubie Kibica, które prowadziła łódzka Sala Zabaw Fiku Miku, a w dziesięciominutowej przerwie siatkarze PGE Skry Bełchatów poprowadzili konkurs, w którym kibice wygrywali zaproszenia na mecz Klubowych Mistrzostw Świata oraz wiele innych siatkarskich gadżetów.

Spotkanie Grot Budowlanych Łódź z trybun oglądała nasza była kapitan, Sylwia Pycia.

Syla, dziękujemy za odwiedziny!

 

Grot Budowlani Łódź - ENEA PTPS Piła 3:0 (25:16, 25:21, 25:11)

MVP Kaja Grobelna

Statystyki

 

 

 

 

 

Agnieszka Pruszkowska

Zdjęcie: Michał Szymański

Komentarze artykułu

matofor
Kaja-ewidentna liderka.Gabi-Agnieszka-niezawodne środkowe.Martyna-chyba najlepsze przyjęcie w Lidze.Hana-pokazała swoją wysoką wartość tak w przyjęciu jak i obronie czy ataku.Justyna-trzy zagrywki i dwa asy.(Prawie co trzeci serw Martyny to as)Fajnie się oglądało.Trochę szkoda rozbitych kompletnie w 3 secie Pilanek.

Zamieszczone 04.12.17 13:13.

czero
Dużą wartość dodaną wniosła też Pavla Vincourova - poza dobrym wreszcie rozgrywaniem 6 (słownie sześć!) bloków punktowych, najwięcej z całego zespołu.

Zamieszczone 04.12.17 18:06 w odpowiedzi na matofor.