Artykuł

W Rzeszowie bez punktów
W Rzeszowie bez punktów

W meczu 5. Kolejki zmierzyliśmy się na wyjeździe z zespołem Developres SkyRes Rzeszów. Niestety nie udało nam się wywalczyć punktów na obcym terenie. Mimo zaciętego boju w trzecim secie, walki na przewagi, to gospodyniezakończyły mecz trzech partiach.

 

Developres SkyRes Rzeszów vs Grot Budowlani Łódź 3:0 (25:13, 25:22, 28:26)

MVP Agata Sawicka (libero Developres SkyRes Rzeszów)

Statystyki

 

Kolejny mecz rozegramy już w najbliższą sobotę, 18 listopada o godznie 18:00 Naszym rywalem będzie zespół z Muszyny. Serdecznie zapraszamy do wspierania naszej drużyny!

Bilety oraz karnety można nabyć w biurze klubu w hali Atlas Arena na poziomie 0, wejście nr 3, lokal 44, w godzinach 9-14 od poniedziałku do piątku (numer telefonu 782 997 053) lub bezpośrednio przed meczem w kasie przy wejściu nr 1.

 

Karnet ulgowy – 100 zł

Karnet normalny – 160 zł

Karnet upoważnia do wejścia na wszystkie mecze Grot Budowlanych Łódź w Lidzie Siatkówki Kobiet oraz Pucharze Polski w sezonie 2017/2018.

 

Bilety:

Normalny – 20 zł

Ulgowy – 12 zł

Bilet VIP (catering, miejsce na trybunie VIP, parking) - 50 zł

 

* Projekt jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Fundacji LOTTO

 

 

Agnieszka Pruszkowska

Zdjęcie: LSK

Komentarze artykułu

matofor
Mecz podobny do tego z Krakowem.Niemoc w ataku i na siatce.Słaby blok i obrona.Przeciętny serwis i przyjęcie.Rywalki uderzały w piłkę pewnie i b.silnie,kapitalnie broniły,nasze raczej ją poklepywały,może z wyjątkiem Martyny i Julii.Pocieszające było to że Hana w krótkim swoim występie pokazała że umie porządnie przyjąć,obronić i zaatakować.Już w sobotę zobaczymy czy to był kolejny wypadek przy pracy czy efekt spadku formy po ciężkiej pracy w reprezentacjach czy może jakieś błędy popełnione przez szkoleniowców.Przyzwyczaiłem się do gry naszej drużyny przynajmniej w takim stylu jak w trzecim,szkoda że przegranym secie.Mam nadzieję że teraz już tylko taką grę będziemy oglądać.

Zamieszczone 16.11.17 00:15.