Artykuł

Budowlane trenowały w Bełchatowie
Budowlane trenowały w Bełchatowie

Kibice Grot Budowlanych Łódź mają przerwę od siatkówki, bowiem ostatni mecz podopieczne Błażeja Krzyształowicza rozegrały w sobotę, 4-go listopada w Atlas Arenie. Na brak gry za to nie narzekają łódzkie zawodniczki, które intensywnie przygotowują się do kolejnego spotkania.

Przez ostatnie trzy dni, Budowlane trenowały w bełchatowskiej hali Energia. Nasze siatkarki mogły skorzystać z boiska, na którym mecze rozgrywają siatkarze PGE Skry Bełchatów. To wszystko dzięki porozumieniu, jakie zawarli prezesi obu klubów. Rok temu, w sali konferencyjnej mieszczącej się w Atlas Arenie, Marcin Chudzik – prezes Grot Budowlanych Łódź oraz Konrad Piechocki i Grzegorz Stawinoga – prezesi PGE Skry Bełchatów podpisali porozumienie o wzajemnej współpracy i promocji siatkówki w województwie łódzkim.

Prezes naszego klubu zdradził, że bełchatowska Energia pozytywnie wpływa na Budowlane i przynosi im szczęście podczas rozgrywanych meczów, co można było zaobserwować w poprzednim sezonie. Czy i tym razem tak będzie?

Już jutro siatkarki udadzą się w podróż do Rzeszowa, gdzie w środę, 15 – go listopada okaże się, czy na wyjeździe pokonają zdobywcę brązowego medalu, zespół Developres SkyRes Rzeszów. Początek spotkania o godzinie 18. Transmisję pojedynku zobaczyć będzie można na kanale Polsat Sport.

Emilia Rybińska

Zdjęcie Katarzyna Kozłowska 

Komentarze artykułu