Artykuł

Pierwsza porażka
Pierwsza porażka

W meczu 4. kolejki LSK podjęliśmy w Atlas Arenie zespół Trefl Proxima Kraków. Ekipa przyjezdnych była lepsza od naszej drużyny praktycznie w każdym siatkarskim elemencie. Niestety spotkanie zakończyło się porażką naszego zespołu.

 

Grot Budowlani Łódź - Trefl Proxima Kraków 0:3 (26:28, 21:25, 23:25)

MVP Kinga Hatala (Trefl Proxima Kraków)

 

Statystyki

 

 

* Projekt jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Fundacji LOTTO

 

 

 

Agnieszka Pruszkowska

Zdjęcie: Michał Szymański

Komentarze artykułu

wika
Plama większa niż Atlas Arena. Taktyka przyjęta na zalożeniu słabości przeciwnika wyraźnie
zawiodła. Ten zimny prysznic może być pożyteczny, gdyż zdarzył się to na początku sezonu i jest dużo czasu na właściwe refleksje. Dla rozgoryczonych kibiców przydałby się teraz jakiś wywiad "ku pocieszeniu". Najlepiej z kimś ze sztabu.

Zamieszczone 06.11.17 09:17.

matofor
Szkoda że nie ma zwyczaju nagradzać tytułem MVP zawodniczki drużyny przegranej.Ja bym wyróżnił Julię Twardowską.Warto też zwrócić uwagę na statystyki przyjęcia przez Martynę Grajber.Najlepsze w 4 kolejce również w porównaniu z nominalnymi libero.Ale tylko lewoskrzydłowe, nawet najlepsze,nie wygrają meczu bez skutecznych środkowych,bloku,obrony,zagrywki .Słabym pocieszeniem jest fakt że w tej kolejce pozostałe pretendentki do pierwszej czwórki też raczej zawodziły.

Zamieszczone 06.11.17 19:43 w odpowiedzi na wika.

wika
To lokalny rywal nie jest kandydatem do pierwszej czwórki? Bo raczej nie zawodzi. Póki co dobrze, że derby są trochę później bo dzisiaj marnie widziałbym szanse KSB

Zamieszczone 06.11.17 21:17 w odpowiedzi na matofor.

matofor
Oczywiście że ma takie aspiracje i póki co to na pewno jest.Ale wracając do Budowlanych : ciekawie wygląda ranking rozgrywających.Ewelina najwyżej oceniona.Jeśli tak sobie będzie radzić z mocniejszymi rywalkami to czapki z głów.Pavla jeśli nie wróci do swojej zagrywki choćby tej jeszcze z początku ubiegłego sezonu oraz nie poprawi dokładności rozegrania to będzie częściej oglądać mecze z kwadratu.Teraz Ćutura:podobno na treningach w atakach prezentuje się b.dobrze,potrafi b.mocno i celnie uderzać.Trenerzy pracują nad nią solidnie więc może wreszcie w meczach przestanie klepać piłkę tylko porządnie w nią walić.Mecz :mam nadzieję że to przysłowiowe pierwsze koty za płoty,wypadek przy pracy.

Zamieszczone 06.11.17 22:35 w odpowiedzi na wika.

czero
Ten wynik to dla mnie szok, nie dopuszczałem przed meczem innego niż zwycięstwo za 3 punkty.
Taka ciekawostka http://www.lsk.plps.pl/news/id/33009.html

Zamieszczone 07.11.17 15:25.