Artykuł

Ostrowiec zdobyty

Dziś, w ramach trzeciej kolejki LSK zmierzyliśmy się na wyjeździe z zespołem KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Nasze siatkarki aby pokonać swoje rywalki potrzebowały czterech partii. MVP po raz drugi w tym sezonie trafiło do naszej atakującej, Kai Grobelnej.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski vs Grot Budowlani Łódź 1:3 (25:20, 23:25, 14:25, 19:25)

Statystyki

Agnieszka Pruszkowska

Komentarze artykułu

matofor
Dla mnie bohaterką meczu była Ewelina Polak.Uratowała drugi set i poprowadziła drużynę do zwycięstwa w całym meczu.Doskonale ,nie po raz pierwszy zresztą,zaprezentowała się Julia Twardowska która była najczęściej celowana zagrywkami.Nie dość że b.dobrze przyjmowała(prawie jak druga libero przeciwniczek) ,to atakowała z niemal identyczną skutecznością co Kaja Grobelna.O sile drużyny stanowi nie tylko pierwsza szóstka ale efektywna moc rezerwowych.Twardowska ostatnio wychodzi w pierwszym składzie skutcznie rywalizując z Ćuturą.Teraz Polak zanotowała świetny występ zastępując w kluczowym momencie drugiego seta Vinćurową..A jeszcze ciągle na swój dzień czekają Piotrowska,Czyżnielewska,Muszyńska czy Ćutura.Mecz może bez fajerwerków ale 3 pkt.przyjechały do Łodzi .

Zamieszczone 31.10.17 11:21.