Artykuł

Toruń pokonany!
Toruń pokonany!

W sobotę podjęliśmy w Atlas Arenie zespół Poli Budowlani Toruń. Podopieczne Błażeja Krzyształowicza kontrolowały przebieg spotkania i dołożyły do trzech punktów kolejny komplet pokonując torunianki 3:0 (25:18, 25:11, 25:13). Statuetkę MVP otrzymała nasza atakująca Kaja Grobelna, która zdobyła dla niebiesko-biało-czerwonych 18 punktów, a jej skuteczność w ataku wynosiosła 59%. W meczu tym na parkiecie LSK zadebiutowała nasza przyjmująca, Adrainna Muszyńska, absolewntka SMS-u Szczyrk. Ada zdobyła dwa punkty dla naszego zespołu. Jeden blokiem, a drugi zakończony skutecznym atakiem.

 

 

Grot Budowlani Łódź vs POLI Budowlani Toruń 3:0 (25:18, 25:11, 25:13)

MVP Kaja Grobelna

 

Statystyki

 

* Projekt jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Fundacji LOTTO

 

Agnieszka Pruszkowska

Zdjęcie: Michał Szymański

Komentarze artykułu

matofor
Miło było popatrzeć jak grały nasze rezerwowe.A Julia Twardowska w wyjściowej szóstce !.Ona w pełni na to zasługuje.Trenuje bardzo sumiennie.Robi ciągłe postępy.doskonali technikę,nabrała pewności siebie i efekty widać tak w przyjęciu jak i w ataku.Kiedy staje w polu serwisowym to najczęściej pada seria punktów dla naszej drużyny.Podobnie Martyna Grajber.Wyróżnia się nie tylko urodą (wygrała plebiscyt Sportowych Faktów) ale walecznością,silnym charakterem,kapitalnym przyjęciem(często lepszym od wielu czołowych libero) oraz zabójczym dla przeciwniczek serwisem.Mocno pracuje nad atakiem.W meczu popisała się m.innymi efektownym i skutecznym ,b.dynamicznym zbiciem z 6 strefy.
Kaja Grobelna przyzwyczaiła już nas do bycia niekwestionowaną liderką w ataku.Myślę że i Hana Ćutura,szybko zgra się z rozgrywającą i nabierze więcej pewności siebie bo potencjał to ona ma.
Obiecujący start naszego zespołu do nowego sezonu,oby tak dalej bo wierzchołek góry ciągle daleko.

Zamieszczone 22.10.17 12:56.

wika
Dodam jeszcze,że w tym meczu Martyna zagrywała aż 25 razy co jest wynikiem rzadkim w meczu trzysetowym. Taki wynik mówi wiele nie tylko o jakości zagrywki.

Zamieszczone 23.10.17 20:22 w odpowiedzi na matofor.