Artykuł

Wypatrujcie białych Volkswagenów
Wypatrujcie białych Volkswagenów

Podczas dzisiejszej konferencji nasz partner Krotoski-Cichy Sp. z o.o. sp. k., posiadający salon marki Volkswagen oraz Audi mieszczący się przy ulicy Niciarnianej 51/53 w Łodzi, przekazał siedem samochodów dla naszych siatkarek. Kluczyki do pięknych Volkswagenów Polo otrzymały: Hana Čutura (wielokrotna reprezentantka Chorwacji), reprezentantki Polski Martyna Grajber, Agnieszka Kąkolewska, Julia Twardowska, Agata Witkowska, Kaja Grobelna (reprezentantka Belgii) oraz  Pavla Vincourová (reprezentantka Czech).

Każdy z samochodów będzie posiadał logo naszego partnera, klubu oraz imię i nazwisko zawodniczki, która nim podróżuje.

Zachęcamy do odwiedzania salonu naszego partnera oraz śledzenia strony internetowej i profilu na Facebooku Krotoski-Cichy Sp. z o.o. sp.k.

 

 

 

 

Agnieszka Pruszkowska

Zdjęcie: Katarzyna Kozłowska

Komentarze artykułu

wika
Bardzo mi się podoba ten gest firmy Krotoski-Cichy ale nie mniej chętnie poczytałbym co nieco o zawodniczkach przed nowym sezonem a szczególnie o nastrojach przed Superpucherem, który praktycznie za 2 dni. Wytęskniony kibic czeka na takie wiadomości, co miewało miejsce w latach ubiegłych, a dzisiaj fakt, że drużyna jest już w komplecie muszę wnioskować z fotki przy okazji kluczyków do VW. Medal mistrzowski zobowiązuje także sferę klubowej informacji . Czyż nie?

Zamieszczone 03.10.17 14:34.

mrowa1972
Wytęskniony kibic to bywał na treningach siatkarek,a nie czekał na info na stronie.Gdzie mozna lepiej się dowiedzieć co się dzieje w klubie jak nie na żywo?

Zamieszczone 05.10.17 18:56 w odpowiedzi na wika.