Artykuł

Pavla Vincourová zostaje z nami
Pavla Vincourová zostaje z nami

Rozgrywająca Pavla Vincourová jest w zespole Grot Budowlanych Łódź od 2015 roku. Siatkarka zdecydowała się przedłużyć kontrakt z naszym klubem na kolejny sezon.

 

Przypominamy, że kontrakty przedłużyły: atakująca Kaja Grobelna, środkowa Gabriela Polańska, przyjmujące Martyna Grajber i Julia Twardowska.

Nasza dotychczasowa libero, Paulina Maj-Erwardt po zakończeniu sezonu 2016/2017 zdecydowała się zrobić sobie roczną przerwę od siatkówki. Czas ten chce przeznaczyć na urlop macierzyński. Dlatego do drużyny dołączyła Agata Witkowska (z domu Durajczyk).

Siatkarską karierę zakończyła kapitan Grot Budowlanych Łódź Sylwia Pycia. Przyjmująca Heike Beier również pożegnała się z naszym zespołem, a rozgrywająca Ewelina Tobiasz w przyszłym sezonie będzie prowadzić grę w zespole MKS Dąbrowa Górnicza. 

Komentarze artykułu

matofor
Konkurencja zbroi się na potęgę.Sporo ciekawych i chyba eksperymentalnych transferów.Trener Serwiński to chyba już trenuje ze swoim całkiem nowym i już kompletnym zespołem.Kto nowy i kiedy zawita do Budowlanych ?

Zamieszczone 19.06.17 17:57.

miiken
To bardzo dobra wiadomość, doceniam, że zostaje z nami. Spotkania i rozmowy po meczach reprezentacji na warszawskim Torwarze może w małym stopniu przyczyniły się do takiej decyzji. Chciałem aby Pavla została z nami na dłużej, szczególnie bo bardzo udanym występie przeciwko naszej drużynie. Oczywiście znajdą się przeciwnicy takiej sytuacji, ale myślę, że jeśli nawet nie grała przez całe 2 sezony na 100 % swoich możliwości, to w nadchodzącym będzie jeszcze lepsza jakość gry. Kąśliwe zagrywki, wystawy w punkt, skuteczne kiwki, zwłaszcza te grane do tyłu z trzeciej strefy. Pavla - Děkuji !

Zamieszczone 20.06.17 17:27.

wika
Trzeci sezon w tej samej drużynie MUSI być najlepszy! Zwlaszcza w sytuacji gdy trzon składu pozostaje w zasadzie taki sam. Dwa lata wspólnego grania będzie procentować. Czekam teraz z niecierpliwością na prezentację nowej środkowej.

Zamieszczone 20.06.17 21:51 w odpowiedzi na miiken.