Artykuł

Kaja Grobelna zostaje w Grot Budowlanych Łódź!
Kaja Grobelna zostaje w Grot Budowlanych Łódź!

Mierząca 188 centymetrów wzrostu atakująca, reprezentantka Belgii, Kaja Grobelna zdecydowała się przedłużyć kontrakt z naszym klubem na kolejny sezon.

- Bardzo się cieszę, że przez kolejny sezon będę mogła reprezentować barwy Grot Budowlanych Łódź. Ostatni sezon był dla mnie niesamowity! Pobyt w Polsce, Łodzi, zdobycie srebra, poznanie wielu życzliwych i wspaniałych osób, to wszystko niewątpliwie przyczyniło się do mojej decyzji. Profesjonalna, dobra współpraca ze sztabem szkoleniowym, cudowni Kibice, po prostu podjęłam decyzję, którą dyktowało mi serce  – powiedziała Kaja Grobelna.

- Nie ukrywam, że ogromnie zależało nam na tym by Kaja została w naszym zespole. Kaja była i jest jednym z filarów naszej drużyny. Cieszymy się, że udało nam się porozumieć i tak wartościowa zawodniczka zostaje z nami – dodaje prezes Marcin Chudzik.

Komentarze artykułu

wika
Ale się cieszę! Żałujcie, że tego nie widzicie!
Czekam jeszcze na jedną z moich wymarzonych środkowych. Jeśli to będzie ONA - chyba oszaleję.

Zamieszczone 19.05.17 18:50.

miiken
Też się cieszę, bałem się, że stracimy najlepszą zawodniczkę w lidze, to była wielka niewiadoma, która została już wyjaśniona, całe szczęście po mojej mysli😃. Kaja - dziękuję bardzo za Twoją decyzję pozostania z nami na przyszły sezon. Do zobaczenia.

Zamieszczone 19.05.17 19:05.

matofor
Podczas dzisiejszego meczu z Belgią z satysfakcją patrzyłem na ,,nasze" dziewczyny.Po stronie przeciwniczek -Kaja.Weszła póżno ale zdecydowanie błyszczała na tle takich gwiazd jak van Hecke,Leys czy Strumiłło.Po naszej stronie koncert w przyjęciu i obronie pokazała Agata,b.mocnym ogniwem zespołu,bez którego nie byłoby zwycięstwa okazała się Martyna.
Mamy więc już filary : na przyjęciu(Agata,chyba Martyna,Julia),na ataku(Kaja),na środku(Gabi).Arcy ciekawym jest pozycja rozgrywającej,obu brakujących środkowych i przyjmującej klasy Beier.
Zatrzymanie Kai to ogromny sukces tak sztabu jak i drużyny oraz kibiców.Wybór Agaty-najlepszy z możliwych.

Zamieszczone 19.05.17 23:29.