Artykuł

Pierwsze starcie dla obrońcy tytułu
Pierwsze starcie dla obrońcy tytułu

W pierwszym meczu finałowym przegrywamy starcie z aktualnym mistrzem Polski, Chemikiem Police. To jednak nie koniec walki! Przed nami mecz rewanżowy, który odbędzie się w środę, 19 kwietnia w szczecińskiej Azoty Arenie o godzinie 20:30.

 

Budowlani Łódź – Chemik Police 0:3 (14:25, 18:25, 17:25)

MVP: Katarzyna Zaroślińska

 

Statystyki

Komentarze artykułu

wika
To był tylko jeden z wielu meczów rozegranych w sezonie i teraz największa nawet wtopa nie zmniejszy wartości historycznego, medalowego sukcesu!
Radosnych Świąt!

Zamieszczone 15.04.17 12:25.

matofor
Najcenniejsze jest złoto.W momencie walki zdobycie srebra kojarzy się z przegraną.Walka o brąz to walka w ogóle o medal.Często ten kto wywalczył srebro bo zwyciężył cieszy się tuż po walce bardziej od tego kto ma już srebro ale właśnie przegrał.Dopiero stojąc na podium i odbierając nagrody staje się absolutnie jasne że ustąpiliśmy tylko jednemu,temu naprawdę najlepszemu,pokonując w długiej,wyczerpującej walce kilkunastu walecznych,reprezentujących wysoki poziom-przeciwników.I znów jest ten smak zwycięstwa.Ogromny sukces,wicemistrzostwo Polski,wysokie podium oczekiwane od lat już jest.Sądzę że,bez względu na wynik zobaczymy jeszcze kawałek dobrej siatkówki w wykonaniu naszych ulubienic.

Zamieszczone 15.04.17 22:49.