Artykuł

Dzisiaj zagramy o pierwsze punkty w nowym roku!
Dzisiaj zagramy o pierwsze punkty w nowym roku!

W sobotę o godzinie 18 w łódzkiej Atlas Arenie nasze siatkarki rozegrają pierwszy mecz w nowym roku. Rywalem drużyny Grot Budowlanych Łódź będzie Developres SkyRes Rzeszów. Pojedynek obu zespołów odbędzie się w ramach 15. kolejki Orlen Ligi. Spotkanie z 14. kolejki z Legionovią Legionowo zostało przełożone na 1-go marca.

Podczas tego meczu będzie utworzona specjalna strefa dla dzieci. Nasi najmłodsi kibice będą mieli do zabawy różne gry i duże klocki. Czuwać nad nimi będą animatorki ze Strefy Zabaw i Edukacji Dziecka – M.A.M. – „FIKOŁKOWO".

Bilety oraz karnety można nabyć w biurze klubu w hali Atlas Arena na poziomie 0, wejście nr 3, lokal 44 bezpośrednio przed meczem w kasie przy wejściu nr 1.

Karnet ulgowy – 150 zł

Karnet normalny – 200 zł

Złota karta VIP – 500 zł

Karnet upoważnia do wejścia na wszystkie mecze Grot Budowlanych Łódź w Orlen Lidze, Pucharze Polski oraz w rozgrywkach CEV w sezonie 2016/2017.

Bilety:

Normalny – 20 zł

Ulgowy – 12 zł

Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 26 roku życia oraz emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji. Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo.

Przed dzisiejszym spotkaniem z Developres SkyRes Rzeszów będzie można nabyć nowe gadżety! W kasie głównej obok odświeżaczy zapachowych do aut z wizerunkami naszych zawodniczek znajdować się będą szaliki materiałowe oraz kalendarze na rok 2017. 

 

Zdjęcie Katarzyna Kozłowska 

Komentarze artykułu

czero
Mam nadzieję, że chociaż dzieci się dobrze bawiły emoticon

Zamieszczone 07.01.17 20:24.