Artykuł

Następczyni Daiany Muresan na sezon 2016/2017!
Następczyni Daiany Muresan na sezon 2016/2017!

Znamy już następczynie atakującej Daiany Muresan na sezon 2016/2017. Będzie nią 21-letnia siatkarka Kaja Grobelna. Belgijka- reprezentantka kraju, polskiego pochodzenia, urodzona w Radomiu. W sezonie 2015/2016 reprezentowała barwy niemieckiego VC Stuttgart, gdzie zdobyła wicemistrzostwo kraju oraz tytuł MVP ligi niemieckiej. Kaja dysponuje świetnymi warunkami fizycznymi: 189 cm wzrostu oraz 315 cm z wyskoku do ataku.

Kai życzymy powodzenia w barwach naszego klubu.

Komentarze artykułu

matofor
Zanosi się na to że będziemy mieli chyba najwyższą drużynę w OL a może i jedną z 3 najlepszych ?Ciekawe te dalsze transfery.

Zamieszczone 12.05.16 17:38.

miiken
Swego czasu podglądałem drużynę narodową Belgii, ale Kaję widziałem tylko na zmianach, zadaniowo, w pamięci jednak pozostały mi pozytywne elementy siatkarskiego rzemiosła jakie sobą reprezentowała, młoda, perspektywiczna zawodniczka a i obecność w Polsce myślę, że też będzie miała ogromne znaczenie, witam w zespole.

Zamieszczone 12.05.16 20:32 w odpowiedzi na matofor.

matofor
Filmik z Kają który obejrzałem poprzez nasz fb pokazuje tylko jej ataki z lewego oraz prawego skrzydła oraz kilka z 6 strefy.Grę Belgijek zawsze oglądałem z zainteresowaniem ale nie bardzo pamiętam jak wyglądały jej serwy,jak spisuje się w bloku czy obronie.Jeśli tak jak w atakach to super.Dla mnie cały czas wzorcem atakującej w naszej OL jest Katarzyna Zaroślińska która we wszystkich tych elementach zachwyca.W Budowlanych objawieniem w tym sezonie na pozycji atakującej była Julia Twardowska.Jeśli Julia ma być przyjmującą to Kaja powinna przynajmniej zbliżyć się do poziomu Kaśki , czego jej gorąco życzę.

Zamieszczone 13.05.16 23:21 w odpowiedzi na miiken.