Artykuł

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

 Budowlani Łódź podpisali kontrakt z nową atakującą, reprezentantką Rumunii Daianą Muresan.
Daiana Muresan to zawodniczka o doskonałych parametrach: 191 cm wzrostu i 315 cm zasięgu z wyskoku do ataku. Ostatnie 3 lata spędziła we włoskiej Serie A, w sezonie 2012/2013 w Scavolini Pesaro, 2013/2014 w Palavolo Onnavasso, a w ostatnim sezonie w Savino Del Bene Scandicci, gdzie wraz z Pavlą Vincourovą stanowiły o sile zespołu. Według statystyk w ostatnich dwóch sezonach była najlepiej blokującą zawodniczką wśród skrzydłowych (0,49 bloku na set) obok Valentiny Diouf (atakującej reprezentacji Włoch) oraz Samanty Fabris (atakującej reprezentacji Chorwacji). Poza tym znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepiej punktujących zawodniczek w Serie A w dwóch ostatnich sezonach (576 punktów)
Daiana Muresan już jutro będzie w Łodzi.

Komentarze artykułu

matofor
Rumuńska piękność w Łodzi !Wiele wskazuje na to że nadchodzący sezon będzie dla Niej i naszego zespołu jednym z najlepszych.Nareszcie dwie atakujące!Będzie na co popatrzeć !

Zamieszczone 11.09.15 23:05.

jarl
Od czerwca na stronie volleyball.it była przypisana do Budowlanych - okazało się, że jednak coś tam wiedzieli. Bardzo ładny transfer.

Zamieszczone 15.09.15 20:53 w odpowiedzi na matofor.