Artykuł

Ewelina Tobiasz - nową rozgrywającą Budowlanych Łódź.
Ewelina Tobiasz - nową rozgrywającą Budowlanych Łódź.

Uznawana za jedną z najzdolniejszych rozgrywających młodego pokolenia Ewelina Tobiasz zasili szeregi naszej drużyny. Ewelina jest wychowanką Jedynki Tarnów, a ostatnie dwa sezony występowała w barwach KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Mimo bardzo młodego wieku (rocznik 1994) znalazła uznanie w oczach trenera Jacka Nawrockiego i została powołana do kadry  A seniorek.

Jak powiedziała nam sama zawodniczka: "Dla mnie to jest bardzo ważna zmiana, ponieważ zmieniam drużynę, miejscowość. Cieszę się, że trafiłam do Łodzi, mam nadzieję, że będę mogła grać i rozwijać się sportowo. Moim celem jest gra w reprezentacji i wierzę, że gra w Łodzi pomoże mi to osiągnąć.Nie mogę się już doczekać początku sezonu"

Życzymy powodzenia i do zobaczenia na ligowych parkietach.

Komentarze artykułu

matofor
O Ewelinie wróble ćwierkały już kilka tygodni temu-i wyćwierkały..Witamy ciepło.Na rozegraniu mamy więc młodzież.Sztab szuka optymalnego rowiązania.213/214-dwie doświadczone(Cabajewska,Śliwa),214/215-doświiadczenie+młodość(Śliwa-Kajzer).Teraz brakuje jeszcze przysłowiowej kropki nad "i" -dwie atakujące,(przynajmniej jedna na miarę Popović) .Nawet bowiem najlepsza w długim sezonie potrzebuje zmienniczki.

Zamieszczone 05.06.15 18:23.

miiken
Nasza nowa rozgrywająca miała doskonałe pole doświadczalne u boku znanej, cenionej (mam nadzieję nie tylko w Łodzi) Marty Wójcik. Na tej pozycji będziemy mieć teraz dwie rozgrywające mniej więcej w tym samym wieku, to może być również ciekawa rywalizacja wewnątrz zespołu, będzie motywacja, bodziec aby pokazać się lepszą i wypracować sobie większe zaufanie w sztabie szkoleniowym, oby tylko obie rozgrywające dostały szansę gry w dłuższym wymiarze czasowym...
witamy w zespole, życzymy powodzenia.

Zamieszczone 06.06.15 18:26.