Artykuł

Z ziemi włoskiej do Polski.
Z ziemi włoskiej do Polski.

Miło nam poinformować, że Budowlani Łódź pozyskali nową rozgrywającą. Prezes Zarządu Marcin Chudzik podpisał kontrakt z niespełna 23-letnią reprezentantką Czech, Pavlą Vincourovą, która w sezonie 2014/2015 reprezentowała barwy Savino Del Bene Scandicci, we włoskiej serie A. Wcześniej 2 sezony występowała w Prostejowie (mistrzu Czech).

 

Warto dodać, że Pavla oprócz doskonałych umiejętności, jakie prezentuje na boisku jest również piękną dziewczyną.

 

 

 

Komentarze artykułu

matofor
Pavla VINCOUROVA.Może to dobrze że nie jakieś głośne nazwisko za ciężkie pieniądze.Sezon spędzony we włoskiej serie A daje spore gwarancje jakości.Będzie ciekawy duet chyba z Eweliną Tobiasz.

Zamieszczone 04.06.15 22:41.

miiken
Ja mam natomiast mieszane uczucia, czy dobrze wymieniać obie rozgrywające, sądziłem, że uda się zatrzymać chociaż Emilię, ale.... Co do Czeszki, fakt z jednej strony może nie obciąży znacząco klubowego budżetu, a z drugiej strony, być, a grać w wyjściowej 'szóstce' to też różnica.
Ale tak na dobrą sprawę, kto, tak z ręką na sercu, cokolwiek słyszał przed minionym sezonem o Danicy Radenković? Moim skromnym zdaniem to jedna z najlepiej grających zawodniczek na swojej pozycji w zeszłym sezonie. Trafiony transfer, zawodniczka, która szybko, sprawnie skomunikowała się z resztą zespołu, grając czasem niekonwencjonalnie, lecz nad wyraz skutecznie. Oby i nasz zespół mógł pochwalić się doskonałą grą m.in. rozgrywających. Będę optymistą i z zaciekawieniem będę obserwował wewnętrzną rywalizację na tej pozycji ;)

Zamieszczone 06.06.15 20:04.