Artykuł

Heike Beier nową zawodniczką Budowlanych!
Heike Beier nową zawodniczką Budowlanych!
 W nadchodzącym sezonie 2015/2016 szeregi Budowlanych Łódź zasili przyjmująca reprezentacji Niemiec Heike Beier.
Niewątpliwie będzie to ogromne wzmocnienie dla naszej drużyny. 
Heike przez ostatnie 2 lata grała w BKS Aluprof Bielsko- Biała i jest doskonale znana polskim kibicom.
W sezonie 2014/2015 uplasowała się na 2 miejscu w rankingu najlepiej serwujących, 3 miejscu- najlepiej przyjmujących i 5 miejscu- najlepiej punktujących w Orlen Lidze.

Komentarze artykułu

remo
Moim zdaniem świetny ruch transferowy! Heike we wszystkich "domowych" meczach z Budowlanymi w tym sezonie pokazywała cechy sportowe, których trochę brakowało naszej drużynie... Duże wzmocnienie przyjęcia, ale też i ataku: obie z Eweliną powinny zdecydowanie poprawić statystyki pozycji "przyjęcie z atakiem", właśnie na siatce... Mamy już na nowy sezon świetny środek i super przyjęcie. Jeśli uda się zatrzymać Sanję i sprowadzić dwie klasowe rozgrywające, to... nie potrzebuję maskotki na spikerkę. emoticon emoticon emoticon

Zamieszczone 16.05.15 10:08.

matofor
"Zgadzam się z każdym powyższym słowem".Przypomnę jeszcze duet Brinker-Beier który stanowił o sile reprezentacji Niemiec.Teraz będzie duet Sieczka-Beier.

Zamieszczone 16.05.15 11:46 w odpowiedzi na remo.

miiken
Podzielam zdanie przedmówców, to wspaniała wiadomość, Heike jest tą zawodniczką, która moim zdaniem wyróżniała się w ekipie bielskiego zespołu, mianowicie emanowała swoją radością gdy zdobywała punkty jak również czynnie dopingowała swoje koleżanki gdy miały chwile słabej gry na parkiecie, liczę na wspaniałą grę w ekipie łódzkiego zespołu.

Zamieszczone 20.05.15 18:57.