Artykuł

Ewelina Sieczka kolejnym wzmocnieniem!
Ewelina Sieczka kolejnym wzmocnieniem!

Doświadczona przyjmująca, który miniony sezon spędziła w Impelu Wrocław, została nową zawodniczką Beef Master Budowlanych Łódź.

Ewelina Sieczka w swojej karierze występowała w czeterech topowych polskich klubach: Tauronie Banimexie MKS Dąbrowa Górnicza, Atomie Treflu Sopot, BKS-ie Aluprof Bielsko-Biała (gdzie jej koleżanką klubową była Gabriela Polańska) i wspomnianym Impelu (wspólnie z Dorotą Medyńską, która również przeniosła się po ostatnim sezonie do Łodzi). W latach 2010-2014 tylko raz nie znalazła się na ligowym podium. Teraz swoimi umiejętnościami wesprze prowadzony przez Adama Grabowskiego zespół.

26-letnia zawodniczka, która ma na swoim koncie wiele występów w kadrze narodowej, jest dziesiątą zawodniczką w kadrze Beef Master Budowlanych Łódź na nowy sezon. Dotychczas w zespole znalazły się same Polki.

Witamy w zespole!

fot. Michał Szymański

Komentarze artykułu

miiken
Witamy w zespole. Są takie zawodniczki, które chcą grać i czynnie uczestniczyć w wydarzeniach jakie mają miejsce na boisku, a nie 'grzać' ławkę rezerwowych. Liczę, że nie raz nadarzy się okazja aby zaobserwować grę naszej nowej przyjmującej, pozdrawiam, życzę udanego wypoczynku aby w pełni sił pomóc łódzkim siatkarkom.

Zamieszczone 12.06.14 20:21.

jarl
Jestem pod coraz większym wrażeniem tegorocznych transferów. Prezes chyba czytał nasze ubiegłoroczne wpisy na forum emoticon. Drużyna radykalnie odmłodzona, a jednocześnie przychodzą zawodniczki z doświadczeniem w lidze, po których spodziewam się wspaniałej gry. To już jest rozwojowy skład, sukcesy przyjdą jeśli nie w tym roku, to za 2-3 lata.
Czekamy jeszcze na obiecany zagraniczny zaciąg. Może Saskia Hippe ? Albo Kaja Grobelna ?

Zamieszczone 12.06.14 21:37 w odpowiedzi na miiken.

matofor
Ewelina zawsze przyciąga moją uwagę.Ona,dochodząc do serwisu[i nie tylko], porusza się jak ciemnoskóre gwiazdy lekkoatletyki,z ogromną gracją i takim charakterystycznym luzem.Pracowita i skupiona na wskazówki trenera-pamiętam jak Alessandro Chapini pokazywał jej niejednokrotnie w jaki sposób przyjmować trudne piłki.Oceniłbym Ją jako w pewnym sensie odwrócenie Doroty Ściurki-lepszy atak,nieco gorsze przyjęcie.Jeśli Natalia Nuszel zarówno dobrze atakuje jak przyjmuje a i Matryna sporo potrafi to pozycje przyjmujących mamy nieżle obsadzone a rywalizacja o pierwszą szóstkę będzie ciekawa.Tegoroczna konstrukcja zespołu jest niewątpliwie[jak dotąd]bardzo przemyślana.A napięcie ciągle rośnie,teraz przed nami największe niespodzianki.

Zamieszczone 12.06.14 21:39.