Artykuł

Kolejna reprezentantka Polski zagra w barwach Budowlanych!
Kolejna reprezentantka Polski zagra w barwach Budowlanych!

Mamy kolejny transfer! Już dziś oficjalnie możemy poinformować, że naszą drużynę zasiliła nowa młodziutka rozgrywająca! Miejmy nadzieję, że przy Magdalenie Śliwie będzie się znakomicie rozwijać i w najbliższym sezonie będziemy mieć ostrą rywalizację na tej pozycji!

 

Emilia Kajzer, urodzona 10 marca 1992r. w Tychach została nową rozgrywającą łódzkiej drużyny! Emilia mirzy 181 cm i od 2011 roku grała w PTPS Piła. Obecnie Kajzer przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski!

Emilia witamy na pokładzie!

 

fot.: siatka.org

Komentarze artykułu

matofor
I właśnie o taką rozgrywającą chodziło ! Z minionego sezonu zostały najlepsze ,nowe transfery wyglądają bardzo obiecująco.Wszystko wskazuje że będą ewidentnym wzmocnieniem.Oby udało się tym razem dokomponować srzeczywiście silny i skuteczny atak.Fajnie że Emilia już jest"nasza"

Zamieszczone 02.06.14 17:26.

miiken
Podczas wyjazdów na mecze było wiele rozmów na temat transferów do naszego zespołu, Marcinie, pamiętasz może, kogo braliśmy pod uwagę na pozycji rozgrywającej, ogólnie rzecz biorąc, rozsądnym było powołanie dwóch różnych pod względem doświadczenia zawodniczek, sporo też było oczekiwań aby powołać kogoś takiego jak np. właśnie Emilia, w której drzemie nutka niespodzianki i odwagi, pełno niekonwencjonalnych zagrań itp. Nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolony z takiej sytuacji, mamy dwie różne rozgrywające, każda z nich pokarze coś innego, każda zaaranżuje spotkanie w inny sposób, pozdrawiam.

Zamieszczone 05.06.14 21:08.

matofor
Dzięki.Ostatnio to głównie my coś komentujemy.Nasze typowania dotychczas się sprawdzają ale przyznam się że te dwie obiecywane atakujące,reprezentantki swoich krajów i o znanych mazwiskach są dla mnie całkowitą zagadką.I dobrze bo są emocje i niespodzianki.Mecze naszej drużyny dawno się zakończyły a my ciągle jesteśmy z naszym zespołem wyobrażając sobie przyszły skład i jego zwycięstwa.

Zamieszczone 06.06.14 12:40 w odpowiedzi na miiken.

jarl
Mnie bardzo podoba się odmłodzenie składu. I z nadzieją czekam na wiadomość potwierdzającą transfer Sieczki .Co do zagranicznych emoticon ... mieliśmy już 2 Amerykanki, Kanadyjkę, 3 Brazylijki, Dominikankę , Kolumbijkę i Kubankę. Najwyższy czas na Meksykankę i Portorykankę.

Zamieszczone 08.06.14 22:21 w odpowiedzi na matofor.