Artykuł

Nowa libero Budowlanych Łódź!
Nowa libero Budowlanych Łódź!

Jeśli chodzi o wieści transferowe, nie zwalniamy tempa! Bardzo miło nam poinformować, że po odejściu Agaty Durajczyk, szeregi Budowlanych Łódź zasiliła nowa młoda i zdolna libero! 

Nową zawodniczką naszego zespołu została Dorota Medyńska, która od 2011 roku reprezentowała barwy wicemistrza Polski - Impelu Wrocław! Dorota urodziła się 25 kwietnia 1993 roku i mierzy 170cm.

Dorota witamy na pokładzie! 

Komentarze artykułu

matofor
No to mamy dwie Dorotki.Jeśli odejście Durajczyk było zaskoczeniem to gratuluję szybkości działania i celnego trafienia.Medyńska w statystykach wypada dużo lepiej niż Strasz i tylko nieznacznie gorzej niż Durajczyk czy Zenik.ale widać że systematycznie podnosi swoje umiejętności,jest ambitna i pracowita.Powinna być kolejnym,mocnym punktem w drużunie.Ja już ją lubię i myślę że większość też.

Zamieszczone 15.05.14 00:01.

miiken
Oczywiście ja też lubię, Pani Dorota nie jednokrotnie pokazała swój kunszt i nieprzeciętne umiejętności na boisku, podobnie jak Agata, jest nadal młodą i bardzo perspektywiczną zawodniczką, ucieszył mnie fakt, że grać będzie dla naszego zespołu. A Agacie dziękuję za wspaniałą postawę podczas tych dwóch sezonów spędzonych w Łodzi.

Zamieszczone 15.05.14 17:04 w odpowiedzi na matofor.