Artykuł

Zmiany na Facebook'u
Planujemy zwiększyć naszą aktywność na Facebooku, w związku z czym musimy zmienić rodzaj profilu jaki był założony dla strony.

Wszystkich kibiców Organiki Budowlanych Łódź zapraszamy więc do "polubienia" naszego nowego FanPage'a: 

http://www.facebook.com/organikabudowlani

 

 

Oraz do zgłaszania swojej obecności na najbliższym meczu Organiki Budowlanych Łódź: 

 

http://www.facebook.com/event.php?eid=138770959527206

 

 

 

Komentarze artykułu

pawel
Znaczy się, trzeba będzie w końcu założyć konto na tym całym facebook'u emoticon

Zamieszczone 28.03.11 17:50.

jacek73.1973
to co tylko tam będą relacje na żywo

Zamieszczone 28.03.11 18:08.

sportbase
nie będzie tam relacji na żywo. Po prostu planujemy trochę mocniej wykorzystać portal do informowania o meczach itd.

Zamieszczone 28.03.11 18:26 w odpowiedzi na jacek73.1973.

arnau
bardzo dobrze. plus za inicjatywe

Zamieszczone 28.03.11 18:42.

kasia
Swoją obecność mogę zgłosić tutaj (nie mam konta na FB i nie chcę mieć;-) O ile będzie się to liczyć oczywiście... I przede wszystkim o co chodzi z tym zgłaszaniem? Kto się nie zgłosi via FB będzie robił "za karę" 10 pompek przed wejściem? <żart> Czy planują Państwo zatem "wygaszanie" tej strony, czy będą to dwa równie wartościowe źródła informacji?

Zamieszczone 28.03.11 20:07.

czero
Ja tez nie mam konta na fb, ani na n-k (to już chyba obciachowe tam mieć?). Na mecz idę i zabieram kilka osób. 10 pompek ostatecznie mogę zrobić.

Zamieszczone 28.03.11 20:16 w odpowiedzi na kasia.

arnau
nieee, chyba nikt nie będzie szykanował ludzi, którzy nie mają konta na fb i nk emoticon a strona pewnie nadal pozostanie głównym źródłem informacji. czyli co ludzie, widzimy się w czwartek w realnym świecie? emoticon oby spotkanie było za 3 pkt emoticon

Zamieszczone 28.03.11 20:33 w odpowiedzi na czero.

sportbase
Oczywiście, że strona będzie pierwszym i podstawowym źródłem informacji, ale FB daje fajne narzędzia z których zamierzamy korzystać dla dobra Organiki Budowlanych emoticon

tzn już wcześniej korzystaliśmy, a teraz chcemy to robić lepiej.

Zamieszczone 28.03.11 20:44 w odpowiedzi na arnau.

kasia
Super - czyli nic mnie nie ominie emoticon Każdy wybierze sobie dowolne źródło informacji, a im więcej opcji, tym lepiej. Popieram gorąco opcję wygranej za 3pkt. A jeszcze bardziej 2x po 3:1... drugi raz w PP oczywiście emoticon

Zamieszczone 28.03.11 21:43.

goha
Popieram inicjatywę. W czwartek oczywiście będę i pocykam trochę fotek, też dla dobra Organiki i kibiców emoticon)) Pompki, hmmmm kiedys 10 robiłam bez problemu, teraz moze byc gorzej, ale moze wspólnie bedzie raźniej.
Wygrana z Atomem..........skoro w Sopocie Organki dały radę to u nas, przy takim dopingu jaki był w sobotę i zaangażowaniu całej drużyny, czuje, ze będzie dobrze.
Do zobaczenia!

Zamieszczone 29.03.11 00:08.