Artykuł

Marta Szymańska w LOOKR.TV
Marta Szymańska w LOOKR.TV
Prezentujemy pierwszą część wywiadu Internautów z Martą Szymańską, siatkarką Organiki Budowlanych Łódź. Jak czuje się jako pierwsze rozgrywająca oraz jakie widzi perspektywy na resztę sezonu? Zapraszamy do zapoznania się z "FlashGadułą" Lookr.tv. Kolejnym gościem będzie Julia Shelukhina.

Komentarze artykułu

sgt-garcia
Zadufanym w sobie komentatorom typu Tritlen i poland22 polecam fragment odnosnie (nie) czytania komentarzy kibicow Organek przez zawodniczki na firmowej stronie. Wasze superobiektywne i superfachowe dociekania na temat gry zespolu sa po prostu ignorowane. Zazalenia piszcie na adres Pana Prezydenta RP lub Marcina Chudzika. On wam odpowie, albo nie ... Z bledami (Pan Prezydent) lub bez (Pan Marcin) ... To o czyms swiadczy, Organki nie czuja wsparcia ze strony swojej strony firmowej...

Zamieszczone 24.03.11 19:50.

arturr91
MARTA jak zawsze najładniejsza emoticon i oczywiście najlepsza siatkarka na świecie emoticon

Zamieszczone 24.03.11 21:08 w odpowiedzi na sgt-garcia.

ozone
garcia ty to jednak masz poważne problemy z głową. Jestem kibicem, jak większość tutaj i mam prawo wyrażać własne zdanie odnośnie gry zespołu. Nie obrażam naszych dziewczyn, nie wypisuję pod ich adresem żadnych inwektyw, tylko komentuję to co widzę w kulturalny sposób (od jakiegoś czasu z tej kultury wyłączając Ciebie). Jesteś śmieszny, jeśli uważałeś, że ja i raczej pozostali użytkownicy tej strony piszemy po to, by zawodniczki to przeczytały i wzięły sobie do serca nasze cenne uwagi. Forum to miejsce, w którym się wyraża opinie na dany temat, zarówno pochlebne jak i krytyczne. Jak widać ty cenisz sobie szeroko rozumiane wazeliniarstwo.
Gwoli ścisłości to równy z Ciebie hipokryta. Dobrze, że Karla nie zna polskiego, bo ciekawe jakby się czuła czytając Twoje wypowiedzi pod jej adresem.

Zamieszczone 24.03.11 23:32 w odpowiedzi na sgt-garcia.

ozone
Dodam jeszcze odnośnie materiału powyżej, że Marta to bardzo sympatyczna dziewczyna i niezła rozgrywająca. Chciałbym, żeby została w drużynie na kolejny sezon.

Zamieszczone 24.03.11 23:38 w odpowiedzi na arturr91.

arturr91
Martusia powinna być rozgrywająca reprezentacji Polski !!!!!!

Zamieszczone 25.03.11 12:36 w odpowiedzi na ozone.

dajers
SUPER MARTA z niecierpliwością czekam na część drugą

Zamieszczone 25.03.11 13:43.

sgt-garcia
Dajers emoticon Jestes bardzo fajny i przemily optymista. Czuje sie pozytywna energie. Pomimo paru niezadowolonych, ja tez jestem pelen optymizmu i wiary w nasze dziwczyny. Marta jest dobra zawodniczka, wprowadza wiele spokoju na boisku. Sympatyczny wywiad i mam nadzieje, ze druga czesc bedzie tak samo dobra.

Zamieszczone 25.03.11 15:33 w odpowiedzi na dajers.