Druga porażka z Bankiem BPS Muszynianką Fakro Muszyną

W swoim drugim meczu w pierwszej rundzie fazy play off siatkarki Organiki Budowlanych Łódź ponownie musiały uznać wyższość Banku BPS Muszynianki Fakro Muszyny. Nasze siatkarki przegrały mecz 0:3...

Bez sukcesu w pierwszym meczu

Siatkarki Organiki Budowlanych Łódź uległy w Muszynie Bankowi BPS Muszyniance Fakro 0:3 (18:25, 16:25, 14:25) w pierwszym meczu rundy Play Off PlusLigi Kobiet.

Relacja live z Muszyny

Na relację live z dzisiejszego meczu zapraszamy od godziny 14:45.
Play-offy czas zacząć!

Play-offy czas zacząć!

W bojowych nastrojach do walki o medale PlusLigi Kobiet przystępują siatkarki Organiki Budowlanych Łódź. Już w najbliższy weekend będę miały dwie szansy by pokusić się o niespodziankę i pokonać...
Na meczach na niebiesko ?

Na meczach na niebiesko ?

Przed nami ważne mecze Play Off. Już w weekend odbędą się 2 pierwsze spotkania, w których naszym przeciwnikiem będzie Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna. Następnie przerwa świąteczna i rywalizacja...
Bardzo szybki zimny prysznic

Bardzo szybki zimny prysznic

W meczu ćwierćfinałowym Pucharu Polski siatkarki Organiki Budowlanych uległy Atomowi Treflowi Sopot 0:3 (14:25, 18:25, 12:25)

Relacja live z meczu ćwierćfinału Pucharu Polski

Zapraszamy na relację live.

W obronie Pucharu Polski

"Jeśli zagramy tak, jak w pierwszym secie łódzkiego meczu, to wtedy niech one się boją." - mówił Marcin Chudzik 26 marca 2010 roku przed wyjazdem drużyny Organiki Budowlanych Łódź na Turniej Finałowy...

Wyjazd na Puchar Polski do Inowrocławia

Już w piątek o godzinie 20:30 nasze siatkarki zmierzą się w Inowrocławiu z Atomem Treflem Sopot. Będzie to ćwierćfinał Pucharu Polski.

W Play Off z Bankiem BPS Muszynianką Fakro Muszyna

Organika Budowlani Łódź w fazie Play Off zmierzy się z najlepszym zespołem fazy zasadniczej PlusLigi Kobiet - Bankiem BPS Muszynianką Fakro Muszyną.
Sezon zasadniczy Organiki Budowlanych Łódź w liczbach

Sezon zasadniczy Organiki Budowlanych Łódź w liczbach

O końcowym miejscu w tabeli i zestawieniu naszych zawodniczek w indywidualnych rankingach ligowych zadecydują ostatnie mecze, które odbędą się w najbliższy weekend. Organika zakończyła już jednak...
Katie Olsovsky wraca na fazę play-off

Katie Olsovsky wraca na fazę play-off

Miło nam poinformować, że w fazie play off (nie dopuszczamy innej myśli) w barwach Organiki Budowlanych Łódź ponownie będzie mogła wystąpić Katie Olsovsky, która jest już w Polsce.
Cenny jeden punkt!

Cenny jeden punkt!

Siatkarki Organiki Budowlanych Łódź uległy Atomowi Treflowi Sopot 2:3 (25:20, 25:18, 19:25, 20:25, 11:15) w ostatniej kolejce rundy zasadniczej PlusLigi Kobiet.

Relacja live z meczu z Atomem Treflem Sopot

Na relację live zapraszamy od godziny 19:00
Spokój na wyciągnięcie ręki

Spokój na wyciągnięcie ręki

Już w czwartek rozpocznie się ostatnia kolejka sezonu zasadniczego PlusLigi Kobiet. W osiemnastej serii gier na parkiet pierwsze wybiegną w Łodzi siatkarki miejscowej Organiki i Atomu Trefl Sopot....

Zmiany na Facebook'u

Planujemy zwiększyć naszą aktywność na Facebooku, w związku z czym musimy zmienić rodzaj profilu jaki był założony dla strony.
Pewne zwycięstwo z Bydgoszczą!

Pewne zwycięstwo z Bydgoszczą!

Siatkarki Organiki Budowlanych w stojącym na wysokim poziomie i emocjonującym meczu pokonały GCB Centrostal Bydgoszcz 3:1 (25:17, 25:27, 25:20, 25:16).

Relacja z meczu z GCB Centrostalem Bydgoszcz

Już od godziny 18:00 zapraszamy na relację live z meczu z GCB Centrostalem Bydgoszcz.

Marta Szymańska (prywatnie)

Ukazała się już druga część wywiadu internautów z Martą Szymańską. W tej części nasza siatkarka zakłada się z fanem, opowiada o przystojnych siatkarzach, szansach na sesję oraz swoich marzeniach!
Więcej niż ważny mecz

Więcej niż ważny mecz

W najbliższą sobotę, 26 marca o godzinie 18:00 Organika Budowlani Łódź podejmuje GCB Centrostal Bydgoszcz. Będzie to mecz przedostatniej kolejki sezonu zasadniczego PlusLigi Kobiet.
Wyświetlanie 1 341 - 1 360 z 1 540 rezultatów.
Pozycji na stronę 20
z 77

reklama