Galerie z Białegostoku

Galerie z Białegostoku

W serwisie pojawiły się 3 galerie zdjęć z meczów Turnieju w Białymstoku.

Trzecia porażka w Białymstoku

W swoim ostatnim meczu rozgrywanym w ramach Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Białegostoku, siatkarki Organiki Budowlanych Łódź uległy drużynie BKS Bielsko-Biala 1:2 (17:25, 15:25, 25:15)

Organika Budowlani Łódź - AZS Białystok 1:2

W swoim drugim dzisiejszym meczu siatkarki Organiki Budowlanych Łódź przegrały z AZS Białystok 1:2 (18:25 , 25:20 , 25:22)

Porażka z Atomem Treflem Sopot

W pierwszym meczu Turnieju o puchar Prezydenta Miasta Białegostoku siatkarki Organiki Budowlanych Łódź przegrały z Atomem Treflem Sopot 0:3 (22:25, 23:25, 13:25)
Sylwia Wojcieska: Ważne byśmy się dogadywały na boisku

Sylwia Wojcieska: Ważne byśmy się dogadywały na boisku

W miniony weekend siatkarki Organiki Budowlanych Łódź brały udział w towarzyskim turnieju w Bielsku – Białej, gdzie zajęły trzecią lokatę. To jednak nie koniec meczów kontrolnych. O przygotowaniach do...
Stan zdrowia Luany

Stan zdrowia Luany

Kontuzja kolana, którą Luana de Paula odniosła przed bielskim turniejem szczęśliwie nie okazała się poważna.
Zdjęcie drużynowe

Zdjęcie drużynowe

Dla naszych zarejestrowanych użytkowników przygotowaliśmy do pobrania zdjęcie drużynowe w jakości i formacie odpowiednim do wykorzystania jako tapeta w komputerze.

Podsumowanie bielskiego Turnieju

Pełna relacja z XX Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej

Zwycięstwo na zakończenie Turnieju w Bielsku

W ostatnim dniu Turnieju w Bielsku-Białej siatkarki Organiki Budowlanych Łódź pokonały Galatasaray Stambuł 3:1 (25:23, 23:25, 25:23, 25:13)

Tie-break dla Japonek

W swoim drugim meczu w ramach Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej, siatkarki Organiki Budowlanych Łódź uległy japońskiemu Denso Airbees 2:3 (26:24, 25:27, 25:23, 20:25, 18:20)

Porażka z Mistrzem

W rozegranym w Bielsku-Białej meczu BKS Aluprof pokonał Organikę Budowlanych Łódź 3:0 (25:17, 25:13, 25:17)
Terminarz turniejów towarzyskich

Terminarz turniejów towarzyskich

Prezentujemy terminarz turniejów towarzyskich w których udział wezmą siatkarki Organiki Budowlanych Łódź w ramach przygotowań do sezonu 2010/2011
Joanna Mirek kapitanem Organiki Budowlanych

Joanna Mirek kapitanem Organiki Budowlanych

W wewnętrznym głosowaniu drużyny Joanna Mirek została wybrana nowym kapitanem Organiki Budowlanych Łódź. Funkcję wicekapitana sprawowała będzie Marta Wójcik.

W pełnym składzie w Bielsku-Białej

W dniach 1-3 października 2010r. siatkarki Organiki Budowlanych Łódź wezmą udział w XX Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej.
Katie Olsovsky: Wygrać wszystko!

Katie Olsovsky: Wygrać wszystko!

Podczas piątkowego sparingu drużyny Organiki Budowlanych Łódź z II-ligową Legionovią Legionowo możliwość zadebiutowania przed łódzką publicznością miała sprowadzona do drużyny raptem 2 dni wcześniej,...

Wiesław Popik: Mamy wyjść i każdy kolejny mecz zagrać jak najlepiej

Po zakończeniu kontrolnego meczu Organiki, o kilka słów poprosiliśmy także szkoleniowca łódzkiej drużyny – trenera Wiesława Popika.
Joanna Mirek: Celem jest pokazać się z jak najlepszej strony

Joanna Mirek: Celem jest pokazać się z jak najlepszej strony

Po meczu z Legionovią porozmawialiśmy z Joanną Mirek, która w wywiadzie dla Oficjalnej Strony Organiki Budowlanych Łódź opowiada m.in. o szansach polskich siatkarek na zbliżających się Mistrzostwach...
zwycięstwo w sparingu

zwycięstwo w sparingu

Siatkarki Organiki Budowlanych Łódź pokonały w meczu sparingowym drugoligowy zespół Legionovii Legionowo 4:0. Wynik dość nietypowy, jak na tę dyscyplinę, jednak wynikało to z ustaleń szkoleniowców obu...

Sparing z Legionovią

W piątek o godzinie 20:15, kibice będą mieli pierwszą okazję do zobaczenia w akcji zawodniczek Organiki Budowlanych Łódź.
Prezentacja Katie Olsovsky

Prezentacja Katie Olsovsky

Po wieczornym treningu oficjalnie zaprezentowana została nowa zawodniczka Organiki Budowlanych Łódź - Katie Olsovsky.
Wyświetlanie 1 201 - 1 220 z 1 235 rezultatów.
Pozycji na stronę 20
z 62

reklama